Waldemar Dziki - ginekolog-położnik, endokrynolog, aleja Jana Pawła II 7 22-400 Zamość, e-mail: medycynakobieca@gmail.com, tel: 606129944

ginekolog, endokrynolog Waldemar Dziki

Dzień dobry nazywam się Waldemar Dziki i witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Jestem lekarzem ginekologiem i endokrynologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

 

Ukończyłem Akademię Medyczną w Lublinie. Pracuję w szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu na odziale patologii ciąży. W tym samym szpitalu  w latach 1997-1998 pełniłem funkcję dyrektora.

 

Tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskałem w 1996 r. Następnie poszerzajac swoją wiedzę w zakresie opieki nad pacjentką ukończyłem specjalizację w zakresie endokrynologii.

 

Obecnie dostrzegając kulturową zmianę postrzegania zdrowia postanowiłem zaoferować swoim pacjentkom kompleksowe usługi obejmujące ginekologię, endokrynologię i medycynę estetyczną.

 

Jako członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging ciągle doskonalę swoje umiejętności w zakresie nowoczesnej opieki nad kobietą.

 

Pozdrawiam i zapraszam do mojego gabinetu

Waldemar Dziki 

 

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Waldemar Dziki ginekolog i endokrynologlogo gabinetu endokrynologicznego

Rezerwacja wizyty on-line