Waldemar Dziki - ginekolog-położnik, endokrynolog, aleja Jana Pawła II 7 22-400 Zamość, e-mail: medycynakobieca@gmail.com, tel: 606129944

Mezoterapia - odmładzanie i rewitalizacja skóry

Mezoterapia polega na podawaniu pacjentowi małej ilości substancji leczniczej w celu leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki. Preparat podaje się igłą punkt po punkcie, na określonym obszarze ciała. Już samo nakłuwanie skóry igłą ma stymuluję, rewitalizację skóry i pobudza ją do regeneracji. Dodatkowe zastosowanie odpowiednio dobranych preparatów potęguje ten efekt. W mezoterapii wykorzystuje się preparaty mające w swoim składzie kwas hialuronowy, witaminy oraz inne substancje czynne. W Gabinecie Medycyny Kobiecej wykorzystujemy preparaty posiadające certyfikat medyczyny i jednocześnie są produkowane przez uznanych producentów.

Mezoterapia - sposób podawania preparatu

w sposób tradycyjny - lekarz podaje substancję przy pomocy strzykawki i igły

 

pistoletem do mezoterapii igłowej MesoGun, pozwalającym na wprowadzanie preparatu w tej samej ilosci na tę samą głębokość.

Mezoterapia - efekt

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu mezoterapii. W celu maksymalnego efektu zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów, których ilośc zależna jest od stanu skóry i oczekiwań pacjenta.

Mezoterapia - zastosowanie

- rewitalizacja i poprawa wyglądu skóry

- leczenie łysienia

- usuwanie chomików twarzy

- redukcja przebarwień