Waldemar Dziki - ginekolog-położnik, endokrynolog, aleja Jana Pawła II 7 22-400 Zamość, e-mail: medycynakobieca@gmail.com, tel: 606129944

Medycyna estetyczna jest dziedziną mającą dopełnić kompleksowość opieki, jaką kobieta może uzyskać w naszym gabinecie. Wykonujemy zabiegi estetyczne związane z przebytym porodem, okresem menopauzy czy też jako uzupełnienie leczenia endokrynologicznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu w zakresie medycyny estetycznej.

 

Medycyna Estetyczna w Zamościu - kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego należą do grupy procedur, w czasie których potrzebny preparat pobrany zostaje z ciała pacjenta, w tym wypadku z jego krwi. Następuje jej odwirowanie, pobranie w odpowiednich proporcjach i podanie pacjentowi w obszar zabiegu. W gabinecie przy użyciu osocza wykonujemy:

- zabieg rewitalizacji pochwy

- zabieg rewitalizacji skóry dłoni, szyji, twarzy i dekoltu

- leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym

Karboksyterapia

Karboksyterapia polega na podawaniu dwutlenku węgla pod skórę w celu usuniecia defektów skóry. Niewielkie nakłucia skóry powodują stan zapalny, który pobudza organizm do obrony i regeneracji. Karboksyterapię wykorzystujemy do rewitalizacji miejsc intymnych, leczenia łysienia oraz redukcji blizn i rozstępów.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy służy do czasowego likwidowania niedoskonałości twarzy oraz innych miejsc. Jego zaletą jest bezpieczenstwo stosowania oraz szybki, widoczny zaraz po zabiegu efekt. Przy użyciu kwasu hialuronowego:

- modelowanie ust

- usuwanie bruzdy nosowo-wargowej

- usuwanie bruzdy marionetki

- usuwanie zmarszczek palacza

- rewitalizacja skóry twarzy, szyji, dekoltu

- rewitalizacja skory dłoni

- ujędrnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

 

logo gabinetu endokrynologicznego