Waldemar Dziki - ginekolog-położnik, endokrynolog, aleja Jana Pawła II 7 22-400 Zamość, e-mail: medycynakobieca@gmail.com, tel: 606129944

Kwas hialuronowy należy do grupy preparatów służących do modelowania niedoskonałości twarzy. Peparat nie likwiduje trwale przyczyny problemu, efekt po zastosowaniu kwasu hialuronowego utrzymuje się do roku czasu. Obok toksyny botulionowej znanej botoksem jest najczęściej stosowaną substancją w medycynie estetycznej. Swoją popularnośc kwas hialuronowy zawdzięcza wszechstronności, bezpieczeństwu stosowania oraz przewidywalności efektow. Dodatkowo gdy rezultat zabiegu nie jest satysfakcjonujący, preparat w prosty sposób można usunąc z organizmu. Największą zaletą jego stosowania jest szybki, widoczny od razu po zabiegu efekt.

 

W Gabinecie Medycyny Kobiecej podczas zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego wykorzystujemy preparaty posiadające odpowiedni certyfikat medyczny. Gwarantuje on, że produkt jest bezpieczny i dopuszczony do stosowania u ludzi.  

 

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Celem zabiegu jest nadalnie ustom lepszego wyglądu poprzez wyrównanie asymetrii, przywrócenie proporcji oraz powiększenie ust. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu, do którego wykorzystywany jest mocny krem znieczulający. Po zabiegu przez 2-3 dni usta są lekko opuchnięte i wyglądają na większe niż powinny. Końcowy efekt widoczny jest najpóźniej po 10 dniach.

Inne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

- wypełnianie bruzdy nosowo-wargowej

- wypełnianie bruzdy marionetki

- wypełnianie zmarszczek palacza

- rewitalizacja skóry twarzy, szyji, dekoltu

- rewitalizacja skory dłoni

- ujędrnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

- powiększanie punktu G

kwas hialuronowy Amalian